Žáci

6. hodina  12:30 13:15
7. hodina  13:25 14:10

Rozvrhy

Vzhledem k vyhlášce GDPR nemohou být rozvrhy tříd veřejně přístupné. Pro zobrazení rozvrhu použijte Váš účet v bakalářích.

Školní časopis

Zájmový kroužek Mladý žurnalista je vhodný pro děti od čtvrté do deváté třídy, které baví psát, kreslit a tvořit články na témata, o která se zajímají. Scházíme se jednou za měsíc, abychom probrali, o jakých tématech budeme psát. Pak žáci pracují doma, přinášejí hotové příspěvky do školního časopisu, nebo je posílají v elektronické podobě. Ti starší je zpracují do konečné podoby časopisu.

Úspěchy

dejepis

Dějepisná olympiáda

Dne 22. března 2022 proběhlo okresní kolo dějepisné olympiády. Naši školu reprezentovali: Aneta Burdová (9.B), Bára Ryčlová (9.B) a Štěpán Stoklasa (9.A). Nádherného výsledku dosáhla Aneta Burdová, kterou celou soutěž vyhrála. Úspěšnou řešitelkou se stala i Bára Ryčlová, která obsadila dělené 13. - 17. místo. Všem děkujeme za reprezentaci školy a Anetě přejeme hodně štěstí v krajském kole.

odborne dovednosti

Mladý zahrádkář 2022“

Dne 29. 4. proběhlo v Benešově okresní kolo soutěže „Mladý zahrádkář 2022“, ve kterém se žák 7.C Jan Zahradník ​umístil na úžasném 2. místě.

literarni soutez

nemecka olympiada

Matematická olympiáda

Dne 26.1.2022 proběhlo okresní kolo matematické olympiády, ve kterém se na 1. místě umístila žákyně 5.C Nátálie Hnětkovská. Gratulujeme!

anglicina

Olympiáda v anglickém jazyce

Dne 16. března se uskutečnilo okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Tereza Váňová ze 6. B
obsadila 2. místo . Denisa Hadačová z 8. B se umístila na 4. místě.

Blahopřejeme.

klokan

ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE MATEMATICKÝ KLOKAN

Milí přátelé Matematického klokana,
jak jistě víte, v pátek 18. 3. 2022 proběhlo na naší škole školní kolo Matematického klokana.
Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří se zúčastnili.
Tři nejlepší řešitelé v jednotlivých kategoriích:
viz. příloha - ZDE.

Literární soutěž

V literární soutěži Benešovsko žije příběhy měl úspěch Jan Franěk z 8.A, jehož příběh Máchův obraz byl vybrán a otištěn v knize vydané v letošním roce.

olympiada

Soutěž projektu Rosteme s knihou: Čeština 21. století - nová slova, nové významy - naši žáci obsadili v kategorii 2. stupeň :
5. místo Aneta Burdová, 8.B
10. místo Theodor Ezekiel Adddo-Djan, 8.C

Čtenářský souboj

V letošním roce se žáci 6. ročníku zapojili do celorepublikové soutěže Čtenářský souboj.
Z celkového počtu 64 přihlášených škol jsme obsadili 31. místo a jsme na něj pyšní.

diplom

Výsledky okresního kola

Dne 19. 5. proběhlo okresní kolo matematické olympiády. V kategorii Z5 se umístil na skvělém 7. - 8. místě Martin Molitoris a stal se tak úspěšným řešitelem. Gratulujeme!

Matematická olympiáda

Dne 16. 3. proběhlo krajské kolo matematické olympiády. V kategorii Z9 se umístil na skvělém 10. místě Lukáš Hak. Gratulujeme!

Matematická olympiáda

V okresním kole matematické olympiády se umístil Jan Krumpholc (6. A) na krásném 4. místě. Gratulujeme!

diplom

diplom aj

Olympiáda v anglickém jazyce

Výsledky okresního kola olympiády v anglickém jazyce:
• V kategorii I. A, se umístila Denisa Hadačová ze 7. B na 1. místě.
• V kategorii II. A, se umístila Andrea Korcová z 9. B na 4. místě.

Olympiáda v anglickém jazyce

Ve středu 19. 2. se uskutečnilo okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce. V kategorii 6. a 7. tříd obsadil Štěpán Stoklasa 3. místo. V kategorii 8. a 9. tříd se umístila Eliška Sejková na 2. místě.

nemecka olympiada

Olympiáda v německém jazyce

V okresním kole Olympiády v německém jazyce, které se konalo 6. 2. 2020 v OA Neveklov, se umístila Kateřina Marvanová z 9.A na skvělém 2. místě a Alice Kreminová z 9.A na 3. místě.

odborne dovednosti

Soutěž odborných dovedností 2019

Ve čtvrtek 28. listopadu 2019 proběhla na Integrované střední škole technické v Benešově již tradiční soutěž odborných dovedností určená žákům základních škol. Tak jako v loňském roce byly k účasti osloveny základní školy Benešovska, Voticka a Vlašimska. V letošním roce se do soutěže přihlásilo celkem 38 žáků ze 7 základních škol.

Tentokrát se soutěžilo ve třech kategoriích, a to „šikovné ruce“ a „mladý automechanik“ a „mladý elektrikář“.

literarni soutez

literární soutěž Památníku Terezín

Karolína Auzká získala krásné třetí v literární soutěži Památníku Terezín - téma "Jsem tu bez rodiny". Gratulujeme.

scio

Ocenění za Scio testování z českého jazyka

Marek Dudkovič získal ocenění za třetí nejlepší výsledek v kraji v českém jazyce v rámci testování SCIO. Gratulujeme.

gymnatiska

vybijena

Vybíjená

Ve středu 16.3.2022 jsme se vydali do ZŠ Jiráskova reprezentovat školu v otevřené vybíjené 3.-5.tříd. Naši školu zastupovala 2 chlapecká družstva. Neměli jsme příliš štěstí na los a po poměření sil ve skupinách s nejlepšími týmy turnaje, jsme obsadili 12. a 13. – 14. místo.
Ve čtvrtek 17.3.2022 také dívky vyrazily do ZŠ Jiráskova poměřit síly ve vybíjené. Nasazení a bojovnost našich děvčat byla obdivuhodná. Ve vyrovnaných zápasech nám ale v závěru chybělo trochu štěstí. Dívky odsadily 8. místo.

diplom aj

Atletika

V září to ve škole žilo atletikou

1) zlatá medaile ve čtyřboji obhájena
2) stříbro i bronz v jednotlivcích
3) nezaostal ani první stupeň
4) spanilá jízda atletů - přespolní běh

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

olympiada

Týnec ovládl gymnastické závody v Benešově

V úterý 25. 2. 2020 se žáci školy zúčastnili gymnastického víceboje, který se konal v Benešově na ZŠ Jiráskova. Do závodů nastoupila 2 smíšená družstva 4. +5. třídy, která soutěžila ve 4 disciplínách: Prostná, lavička, trampolína a přeskok.

2. a 3. místo v basketbalovém turnaji

Ve středu 9. 2. 2022 vyrazila družstva dívek a chlapců z 6. – 9. tříd poměřit své síly v okresním kole basketbalového turnaje v Benešově. Týmy vyzkoušely palubovku nové haly gymnázia Benešov.

Adresa školy

Budova Komenského 265