Škola

ZŠ Týnec nad Sázavou

Škola

Základní škola je příspěvkovou organizací a naším zřizovatelem je město Týnec nad Sázavou.

Základní informace

Tvoří ji dva samostatné komplexy – budova Benešovská (1. – 5. ročník) a budova Komenského (1. – 9. ročník). V současné době má škola kapacitu 675 žáků a navštěvují ji děti z Týnce nad Sázavou a spádových obcí Pecerady, Bukovany, Krusičany, Podělusy, Chrást nad Sázavou, Chářovice, Čakovice, Zbořený Kostelec.

ZŠ Benešovská

Budova Benešovská

ZŠ Komenského

Budova Komenského

VEDENÍ ŠKOLY

Mgr. Hanáková Barbora

Kabinet: ředitelna
Email: Barbora.Hanakova@zstynec.cz

Mgr. Koucká Lenka

zástupkyně školy
Kabinet: ředitelna
Email: Lenka.Koucka@zstynec.cz

Mgr. Nováková Radka

zástupkyně 1. stupeň
Kabinet: sborovna
Email: Radka.Novakova@zstynec.cz

Školské poradenské pracoviště

ŠPP poskytuje poradenské a konzultační služby žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům.

Činnost školního poradenského pracoviště:

prevence

Poskytování poradenských služeb žákům, zákonným zástupcům a pedagogům.

Zkvalitnění péče o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a žáky mimořádně nadané, metodická pomoc a příprava podmínek pro úspěšnou integraci těchto dětí.

Prevence a včasná intervence sociálně nežádoucích jevů u žáků, třídních kolektivů (agresivita, šikana, kyberšikana, záškoláctví, rasismus atd.).

Zajišťování průběžné a dlouhodobé péče o neprospívající žáky.

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.

Školní poradenský tým

Mgr. Barbora Hanáková

Mgr. Radka Nováková

výchovná poradkyně pro 1. stupeň
úterý 13:00 - 14:00 h. a po tel. dohodě

Mgr. Jana Hrdá

výchovná poradkyně pro 2. stupeň
pondělí 13:00 - 14:00 h. a po tel. dohodě

Mgr. Petr Vittek

metodik prevence
pondělí 13:30- 14:15 h. a po tel. dohodě

Marcela Hůlová

speciální pedagog
Kontakt:
marcela.kompas@atlas.cz

Mgr. Barbora Šmídová

nezávislá psycholožka
Kontakt: smidovatynec@gmail.com

Volba povolání

Veškeré informace k přijímacím řízením na střední školy a volbě povolání naleznete zde

Informace pro účastníky přijímacích zkoušek najdete v příloze zde.
V případě zájmu o využití školního testování sledujte web školy, včas oznámíme termín a organizaci této možnosti.

OPATŘENÍ U PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK

DEVELOPER

NNTB šikana

”Nenech to být”

Anonymní online schránka důvěry

Bojíš se promluvit o šikaně?

”Nenech to být” je organizace, webová platforma a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách po celém světě. S podporou MŠMT a odborníků se tak jedná o efektivní způsob odhalování těchto problémů často už v jejich zárodku.

Hledáš pomoc? Svěř se!

NNTB.cz bojuje se šikanou, vylučováním z kolektivu a dalšími sociálními problémy na školách po celém světě. Základním pilířem je webová a mobilní aplikace fungující na principu online anonymní schránky důvěry. To pomáhá promluvit mlčící většině a podporuje žáky, aby nebyli ke svému okolí lhostejní. Ti mohou díky NNTB upozornit školou pověřenou osobu na to, že se nějaký jejich spolužák necítí v kolektivu dobře.

Program poradenských služeb

a další dokumenty

Kariéra

• SPECIÁLNÍ PEDAGOG - 6 hodin/ týdně

• ASISTENT/KA PEDAGOGA - 20 hodin/ týdně

V případě zájmu o nabízené pozice nás kontaktujte na info@zstynec.cz nebo na telefonním čísle 777 533 455.

Školní řád

Krizový plán